خدمات شهري نصب مخازن شن و نمک در شهر حسن آبادفشافویه 1400/9/10

نصب مخازن شن و نمک در شهر حسن آبادفشافویه

نصب مخازن شن و نمک در شهر حسن آبادفشافویه

مسئول خدمات شهر شهرداری حسن آباد از جانمایی ونصب مخازن شن و نمک در سطح شهر و آمادگی شهرداری با بارش نزولات آسمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر حسن آبادفشافویه؛ کرمانی مسئول خدمات شهری  با اعلام این خبر افزود ، پیروتاکیدات مدیریت شهری نصبت به آمادگی نیروها واجرای تمهیدات لازم جهت رفع مشکلات درمواقع بارش برف وباران ، طی روزهای اخیر ، مخازن شن و نمک در سطح شهر جانمایی شدوکیسه های شن و نمک در داخل سطل‌های مخصوص و مناسب در مناطق حساس شهرودرمعرض دیدودسترس شهروندان قرار داده‌شده است تادرصورت نیاز مورداستفاده قرار گیرند.

وی گفت: شهرداری آمادگی کامل در مواقع بحرانی وبارش برف را دارد وبنابه دستورشهرداردراین خصوص تمهیدات لازم صورت گرفته و به مقدار کافی شن ونمک درانباردپوگردیده تادرصورت نیاز مورداستفاده قرار گیرد.

ایشان در ادامه با تأکید بر لزوم فرهنگ‌سازی استفاده بهينه از اين امكانات خاطرنشان كرد: سطل‌هاي مخصوص همراه با كيسه‌هاي شن و نمك در مناطق و معابر اصلی شهر جانمايي شده و از شهروندان درخواست مي‌كنيم در حفظ و نگهداري اين بسته‌ها كوشا باشند، زيرا در مواقع بحرانی و برفی بسياري از شهروندان به اين بسته‌ها نياز مبرم پيدا خواهند كرد.

  • hassanabadcity.ir/fastnews/7144
کلیه حقوق این وبگاه متعلق به شهرداری شهر حسن آباد می باشد- آخرین بروزرسانی سایت : 12:59 1401/7/4