خبر فرهنگی بازدید فرمانده سپاه استان تهران سردار احمد ذوالقدر از ناحیه حضرت روح اله(ره) 1399/9/27

📷بازدید فرمانده سپاه استان تهران سردار احمد ذوالقدر از ناحیه حضرت روح اله(ره)

✍🏼به گزارش روابط عمومی ناحیه حضرت روح اله(ره):سردار...

📷بازدید فرمانده سپاه استان تهران سردار احمد ذوالقدر از ناحیه حضرت روح اله(ره)

✍🏼به گزارش روابط عمومی ناحیه حضرت روح اله(ره):سردار احمد ذوالقدر و هیئت همراه با هدف بررسی وضعیت ناحیه و آشنایی با پایوران از این ناحیه بازدید کردند.

💠فرمانده سپاه استان تهران در این دیدار که معاون هماهنگ کننده سپاه استان سرهنگ امیر عبدالهیان و فرمانده ناحیه سرهنگ خداداد کاشفی نیز حضور داشتند اظهار کرد:کسانی که در صدر اسلام در خیمه امام علی(ع)حضور داشتند ولی در حقیقت در جهت اهداف معاویه حرکت می کردند امروز نیز در شکل نفاق در نظام اسلامی وجود دارند لکن جمهوری اسلامی در طول این چهل سال که فتنه های مختلفی را تجربه کرده است به اذن الله بر همه ی اینها غلبه نموده است.
وی افزود: رهبری معظم انقلاب بارها تاکید نمودند دست دوستی که دشمنان انقلاب به طرف ما دراز می کنند در واقع دست چدنی در دستکش مخملی می باشد ولی برخی به این موضوع توجه ننمودند و مشکلات فراوانی برای کشور ایجاد شد.
🔹ایشان در ادامه افزودند: والله برادران رهبری حافظ اصلی این انقلاب است و اگر امروز اسرائیل و دشمنان انقلاب بخواهند به امنیت کشور آسیب بزنند وظیفه خودم میدانم که برای دفاع از کشورم اقدام کنم.
🔹وی در پایان گفتند: همه مردم ما خوب هستند حتی کسانی که تظاهر به چیز دیگری می کنند با انقلاب مشکلی ندارند امروز مردم با توجه به مشکلات اقتصادی   که دارند با اصل نظام همراهی می کنند.

  • hassanabadcity.ir/fastnews/8152
کلیه حقوق این وبگاه متعلق به شهرداری شهر حسن آباد می باشد- آخرین بروزرسانی سایت : 14:07 1402/3/7