منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

مقاله ها

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره):

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره):
ترخیص کانتینر و گمرک منطقه آزاد بزودی در فرودگاه امام خمینی فعال می شود
مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه در آغاز سال ۹۷ بهره برداری از منطقه آزاد و ترخیص کانتینر انجام خواهد گرفت، گفت: کالاهای متروکه بنادر به انبارهای امن این منطقه منتقل شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری حسن آباد به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژ شهرستان ری، اولین نشست شورای اداری شهرستان ری در سال ۹۶ در هتل NOVOTEL فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با حضور هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، علیرضا هاشم زایی و محسن علیجانی نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام موسوی امام جمعه باقرشهر، حجت الاسلام استیری امام جمعه فشافویه، سرهنگ حسینی سرکلانتر نهم فاتب، سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه روح الله، بخشداران، معاونین فرماندار و رؤسای ادارات شهرستان ری برگزار شد.
محمود نویدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ضمن خیر مقدم به حاضرین گزارشی از عملکرد فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) ارائه داد.
وی بیان کرد: ما بعد از ۳۹ سال به ۱۰درصد ظرفیت رسیده ایم که در مقایسه با فرودگاههای منطقه از جمله آتاتورک ترکیه پیشرفت قابل توجهی داشته است.
نویدی با بیان اینکه در شرق و غرب فرودگاه ریل و جاده ترانزیت قرار دارد،گفت: گمرک منطقه آزاد به زودی فعال می شود و ترخیص کالا را شروع می کنیم.
مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به انبارهای موجود در این منطقه اظهار داشت: انبارهای این منطقه امنیت بالایی دارد و برای اینکه جنس ها در بنادر متروکه نشود بهتر است به اینجا منتقل شود.
نویدی گفت: برنامه ۵ساله ای برای پیشرفت این شهز فرودگاهی برنامه ریزی شده است که همه ادارات و دستندرکاران باید همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.
وی در ادامه بیان کرد: توسعه پایدار فقط ساخت و ساز نیست بلکه باید انسان محور باشد.
نویدی تصریح کرد: بنا نیست دولت از فرودگاه پولدار شود، ما می خواهیم منطقه آزادی بسازیم که هدفِ قانونگذار است و اقتصاد ملی را به اقتصاد بین المللی تبدیل کنیم.
رئیس هیئت مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اضافه کرد: در آغاز سال ۹۷ بهره برداری از منطقه آزاد و ترخیص کانتینر انجام خواهد گرفت.
نویدی خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما این است که وقتی فردی از دانشگاه فارغ التحصیل می شود، بداند که اینجا بازار خوبی است و بتواند در این منطقه فعالیت کند.
 

 

Comments are now closed for this entry

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1507523
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
331
742
4214
15267
17939
1507523

امروز: شنبه، 03 فروردين 1398