منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

مقاله ها

پیام تبریک شهردارحسن آباد به مناسبت هفته بسیج

 

پیام تبریک شهردارحسن آباد به مناسبت هفته بسیج

 

سیدکاظم میری آشتیانی  شهردار حسن آباد طی پیامی، هفته بسیج را به تمامی مردم بسیجی و ولایت مدار ایران و شهرحسن آباد تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی شهرداری حسن آباد ؛سید کاظم میری آشتیانی شهردارحسن آبادطی پیامی ,هفته بسیج را به تمامی مردم ولایت مدارشهر حسن آباد تبریک گفت .

 

آشتیانی  افزود:در دوره های مختلف انقلاب اسلامی ایران، از آغاز تاکنون هرگاه که نیروی وحدت،  همدلی و همراهی مردم در مسیر مقابله با مشکلات و یا رشد و توسعه کشور قرار گرفت، قدرت لایزال الهی نیز پشتیبان آن بود و اوج این حرکت عظیم، خالص و مردمی که با عشق به ذات باریتعالی و پیروی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت در بسیج مردمی مستضعفین ایران اسلامی تجلی پیدا کرد تا با جان خویش از میهن اسلامی مان حراست و پاسداری کنند.
بی تردید شکل گیری بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی در پنجم آذرماه سال ۵۸یکی از نقاط عطف تاریخ بود تا شور انقلابی، ساده زیستی، صفا، صمیمیت، ایثار، گذشت و ایمان سرشار و تقوای الهی را در قالب بسیج بازتعریف کند و آن را به یک خواست عمومی در دفاع از آرمان های متعالی انقلاب  اسلامی تبدیل کند   .
امروز پس از گذشت ۳۶ سال از فرمان تشکیل این نهاد مردمی، در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصادمقاومتی  اقدام وعمل ، نامگذاری شده است بیش از هر زمان دیگری نیاز به نیروی وحدت، ایثار، تقوا ، صفا و صمیمیت این نهاد مردمی در راه بسط امید به آینده  به منظور رشد و پیشرفت کشور احساس می شود .
اینجانب ضمن تبریک هفته گرامیداشت بسیج به تمامی بسیجیان،مخصوصا بسیجیان شهرحسن آباد پایداری در راه حفظ ارزش ها  که حاصل رشادت های

شهدا، جانبازان و آزادگان برای سربلندی ایران اسلامی است را آرزومندم

 

سیدکاظم میری آشتیانی
شهردار حسن آباد

Comments are now closed for this entry

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1507521
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
329
742
4212
15265
17939
1507521

امروز: شنبه، 03 فروردين 1398