منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

اولین جلسه مشترک اعضای شورا ی اسلامی شهربا با شهردارحسن آبادفشافویه  

اولین جلسه مشترک فی‌مابین اعضای شورای اسلامی شهر حسن آبادفشافویه با شهردار در سال جدید روز دوشنبه یکم اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر حسن آبادفشافویه؛ منتخبین مردم در این نشست ضمن قدردانی از فعالیت‌های شبانه‌روزی مجموعه شهرداری در سال گذشته، بخصوص در راستای مبارزه با ویروس کرونا و ضدعفونی کردن معابر، از رشادت فداکارانه کادر درمانی و مراکز بهداشتی که در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس قرار دارند،‌قدرانی نموده و عنوان داشتند؛ با توجه به پالایش روزانه آمار، شهروندان فهیم  می‌بایست کماکان با حساسیت بیشتری نسبت به رعایت موارد بهداشتی توجه فرمایند تا با همدلی و همکاری همدیگر از این بحران رهایی یابیم.

همچنین ضمن تأکید بر اهتمام بیشتر بر رعایت اصول فنی در پروژه‌های شهرداری و تسریع درروند کارها، خواستار نظارت و دقت بیشتر در اجرای تمامی فعالیت‌های شهرداری گردیدند.

شهردار حسن آبادفشافویه نیز در این نشست ضمن قدرانی و تشکر از نگاه ویژه نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر، در رابطه با تلاش و اهتمام مجموعه شهرداری در کنترل و مبارزه با این ویروس منحوس، همچنین برنامه‌های سال جاری شهرداری به ارائه گزارش پرداختند.

در این نشست که از ساعت 8 صبح تا 11 ظهر به طول انجامید، کلیات بودجه سال ۹۹ که پیش‌تر در سال گذشته به تصویب رسیده بود، مورد ارزیابی مجدد قرار گرفت

همچنین مصوباتی درزمینهٔ تحقق منویات مقام معظم رهبری و مانور همدلی، در رابطه با اهدای بسته‌های حمایتی به شهروندان نیازمند و آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا  مورد تصویب قرار گرفت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1840376
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
480
887
2187
1367
27848
1840376

امروز: سه شنبه، 13 خرداد 1399