منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

مدیر خدمات شهر شهرداری حسن آبادفشافویه مطرح کرد

ثبت و پاسخگویی 260 درخواست شهروندان در سامانه 137 در سال جاری

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر حسن آبادفشافویه هلالی مدیر خدمات شهر شهرداری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 260 پیام مردمی از طریق سامانه 137 ثبت و پیگیری شده است.

وی بابیان اینکه سامانه 137 فرصتی مناسب برای تقویت مشارکت شهروندان و زمینه‌ای مناسب برای بررسی مشکلات مردم است بیان کرد: پویایی، کارآمدی، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی از مؤلفه‌های مهم این سامانه است.

وی تصریح کرد: سامانه 137 به شناخت مسائل و مشکلات شهروندان کمک کرده و به‌عنوان پل ارتباطی میان شهروندان و مسئولین شناخته می‌شود.

ایشان در ادامه اظهار داشت: از 260 پیام رسیده در 9‌ماهه نخست سال جاری، 232 پیام پاسخگویی و بقیه پیام‌ها قابلیت اجرایی نداشته و یا در خصوص تذکر و اطلاع‌رسانی به شهروند بوده است.

وی تصریح کرد: از پیام رسیده در مدت مذکور، بیشترین پیام‌ها درزمینهٔ آسفالت، شکستگی پل، دپوی نخاله زباله درزمینهٔ های خالی مجاورمنازل مسکونی، سد معبر، شکستگی جداول، سرعت کاه در کوچه‌ها ومعابرو...بوده است که تمامی این پیام‌ها مورد رسیدگی قرارگرفته است

مدیر خدمات شهر شهرداری سامانه 137 را اورژانس خدمات شهری و پاسخگوی همیشه بیدار شهرداری دانست و تصریح کرد: بحث 137 به‌فوریت های شهری برمی‌گردد، اموری مانند نصب حفاظ ایمنی، خطر سقوط و چاه و گودال که خطرآفرین هستند اما اهداف اصلی این سامانه، کاهش مراجعات حضوری شهروندان و تسهیل ارتباط با شهرداری و افزایش مشارکت‌پذیری شهروندان است.

هلالی خاطرنشان کرد: شهروندان در زمان ساعات اداری می‌توانند مستقیماً با مسئول مربوطه تماس برقرار کنند در ساعات غیر اداری نیز قادر به ثبت پیام‌های خود در این سامانه هستند، پیام‌های ضبط‌شده به‌طور مستمر پایش می‌شوند و اگر مورد فوری‌ای بروز پیدا کند، سریعاً به مسئول مربوط ارجاع داده می‌شود.

وی تصریح کرد: مواردی که به‌صورت فوریت باشد ظرف 48 ساعت صورت می‌گیرد و معمولاً موارد خطرآفرین در اولویت قرار می‌گیرند.

ایشان در پایان، خواستار مشارکت و مشورت هرچه بیشتر شهروندان با شهرداری شد و تأکید کرد: شهروندان می‌توانند برای تسریع در امور مختلف شهری درخواست خود را با سامانه 137 یا حضوری به مسئولین مربوطه مطرح، تادرسریع ترین زمان ممکن موارد مطروحه پیگیری شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1840333
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
437
887
2144
1324
27848
1840333

امروز: سه شنبه، 13 خرداد 1399