منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

حجت الاسلام شیخ میثم درگاهی امام جمعه شهرحسن آبادفشافویه مطرح کرد:

مردم از غافلگیری چندباره مسئولین در مواجه با سیل گله مند هستند/ مصوبه و قانون  انتقال مرکز پسماند به فشافویه  وحی منزل  نیست

حجت الاسلام شیخ میثم درگاهی  امام‌جمعه فشافویه گفت: فکر نکنید که هر مصوبه و قانون از طرف دولت  وحی منزل است، مدیران دولتی در موضوع انتقال  مرکز پسماند به فشافویه، گونه ای رفتار کنند که در پیشگاه مردم و خداوند سربلند باشند

 به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه فشافویه ، حجت الاسلام شیخ میثم درگاهی  امام جمعه فشافویه در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه در آستانه ۹ دی که روز بصیرت است قرار داریم، اظهار داشت: در روز ۹ دی مردم با اعتلای به رهبری راه خود را از تمامی بیراهه ها و دشمنان جدا کرده و دارای بصریت شدند و سپس توانستند در مقابل دشمن ایستادگی کنند.

وی با بیان اینکه انسان ها نیازمند بصیرت هستند افزود : ‏۹ دی روز بصیرت است و بصیرت به معنای دیدنی است که حقیقت آن نمایان می باشد، اما متاسفانه تا به حال برنامه ریزی مناسبی برای بزرگداشت این روز صورت نگرفته است.

حجت الاسلام شیخ میثم درگاهی  در ادامه با اشاره به جاری شدن سیل در برخی استان ها گفت: مردم خوزستان در تمام عرصه ها پای انقلاب ایستادگی کردند، اما امروز با سیل دست و  پنجه نرم می کنند.

 وی تصریح کرد : مردم در حال حاضر از تمامی مدیران و مسئولان  بی کفایت و بی تدبیر در موضوع سبب گله مند هستند زیرا که در سال جاری کشور ما چندین مرتبه با سیل مواجه شذه و اعلام غافلگیری در این زمان اشتباه و غلط است.

 امام جمعه فشافویه با اشاره به گله مندی مردم از مسئولین بیان کرد: در این زمان که مردم تحت فشار اقتصادی و در برخی مناطق گرفتار سیل شدند یکی از مسئولان با راه رفتن روی  برگ های پاییزی از صدای خش خش برگ ها لذت می برد.

 وی بیان اینکه فکر نکنید که هر مصوبه و قانون از طرف دولت  وحی منزل  است، تاکید کرد: مدیران دولتی در موضوع انتقال  مرکز پسماند به فشافویه، گونه ای رفتار کنند که در پیشگاه مردم و خداوند سربلند باشند، زیرا که بر مسند نشستن مدیران به خاطر حرکت و خواست مردم است.

 حجت الاسلام شیخ میثم درگاهی  در ادامه گفت: قانونی که تغییر نام پذیر نیست، تنها  قانون خداوند است و قوانین انسانی امکان اشتباه دارد،لذا مدیران در صورتی که می پندارند قانونی اشتباه است باید به عنوان یک مدیر به منظور بهبود عملکرد به تصمیم گیران مشاوره داده و در پی کسب بهترین نتیجه باشند.

 وی اضافه کرد: مدیران مردمی از جمله  شورای اسلامی شهر  و  شهردار حسن آباد  فشافویه  اگر احساس می کنند کاری اشتباه است تن به کار غلط ندهند، حتی اگر منافع ظاهری و  مادی داشته باشد.

 امام جمعه فشافویه با بیان اینکه مردم باید بدانند که قبول ضعف بدترین اقدام است، خاطر نشان کرد: به مسئولین مردمی میگویم اگر مطمن هستید که تصمیمی غلط است در مقابل آن  ایستادگی کنید و از راه حق برای مطالباتتان اقدام کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1840324
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
428
887
2135
1315
27848
1840324

امروز: سه شنبه، 13 خرداد 1399