منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

کارکنان اورژانس حسن آبادفشافویه آموزش ایمنی را فراگرفتند

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری حسن آبادفشافویه از آموزش ایمنی و آشنایی کارکنان اورژانس شهر حسن آبادفشافویه خبر داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر حسن آبادفشافویه؛ مسعودمحبی درمشروح این خبر گفت، در این مجموعه کلاس‌های آموزشی نحوه استفاده و نگهداری از خاموش‌کننده‌های دستی آتش‌نشانی (کپسول) و آشنایی با رفتارهای خطرساز در محیط‌های عمومی و کاری به شرکت‌کنندگان آموزش داده شد.

وی، خاطرنشان کرد: آموزش نکات ایمنی عمومی و آتش‌نشانی، آشنایی مقدماتی مقابله با برخی حوادث و نحوه پیشگیری از بروز آن، به‌عنوان یک همیار توسط همکاران آتش‌نشانی به‌صورت آموزش تئوری و عملی به شرکت‌کنندگان ارائه شد.

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گفت: افزایش آگاهی و آموزش شهروندان به‌ویژه کارکنان اورژانس وسایرادارات می‌توانند آنان را به شهروندانی مسئولیت‌پذیر و کارکنانی همیار در جلوگیری از بروز حوادث تبدیل کند.

به گفته وی، برگزاری هر دوره آموزشی هر قدمش در راستای بهبود و ارتقای وضعیت شهر و اداره مؤثر است و همه این اتفاقات زمانی رخ خواهد داد که آتش‌نشانی برای ارتقای فرهنگ ایمنی شهروندان و برگزاری دوره‌های آموزش آنان موفق عمل کرده باشد.

وی در پایان از آمادگی آتش‌نشانی شهرداری از ارائه آموزش به سایر ارگان‌ها وادارات خبر داد و افزود؛ در صورت هماهنگی ادارات این آمادگی راداریم که در اسرع وقت درادرات شهر و بخش حاضرشده و آموزش‌های لازم جهت پیشگیری از حوادث را به کارکنان ارائه نماییم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1840347
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
451
887
2158
1338
27848
1840347

امروز: سه شنبه، 13 خرداد 1399