منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

  اجرای طرح های ترافیکی حسن آباد با اعلام نظر شورای ترافیک محلی

مديرعامل سازمان مديريت حمل و نقل و ترافيك شهرداري حسن آباددرنشست صمیمی با اصحاب رسانه فشافویه گفت: مشکلات ورودی شمس آباد به کمیته فنی بخش بازگشته و با نظر کارشناسان حمل و نقل و ترافیک و شورای ترافیک محلی بررسی و به شورای ترافیک شهرستان منتقل ميشود.

سيدمرتضی_کرماني مديرعامل سازمان مديريت حمل و نقل و ترافيك شهرداري حسن آباد فشافويه عصر روز چهارشنبه با اشاره به خدمات سازمان مدیریت حمل و نقل و ترافیک اظهار داشت:

این سازمان از تیرماه ۱۳۹۷ پس از صدور مجوز آغاز به کار کرده است و تاکنون بیش از ۸۰ درصد از ساختار کلی سازمانی انجام شده است.

وی افزود: در حال حاضر مشکل اساسی شهر مربوط به ترافیک و حمل و نقل بوده و بنا بر بودجه سال ۹۸ شورای اسلامی شهر، برنامه های در زمینه حمل و نقل و ترافیک شهری صورت گرفته است.

کرمانی در ادامه گفت: سامانه هوشمند تاکسی ها و اعطای پروانه هوشمند و الکترونیک به منظور سهولت رانندگان و انجام امورات تاکسیرانی از طریق دفاتر پیشخوان و در یافت سهمیه سوخت ناوگان بار و اعطای پروانه الکترونیک  کارها به صورت الکترونیکی در دفاتر پیشخوان انجام می شود.

وی تصریح کرد: در زمینه بحث های ترافیکی طرح هایی بر اساس مصوبات کمیته فنی ترافیک شهر تهیه شده که شامل کمربندی غربی شهر حسن آباد، شناسایی نقاط حادثه خیز و اتصال خیابان چمران به اتوبان تهران_قم می باشد.

مديرعامل سازمان مديريت حمل و نقل و ترافيك شهرداري حسن آباد با بیان اینکه این طرح ها در دستور کار قرار گرفته و مشاورانی نیز برای آنها در نظر گرفته شده است، بیان کرد:

طرح ها پس از مطرح شدن در کمیته فنی و ترافیکی شهر بررسی و با برخی از طرح ها موافقت شده است و چندین جلسه نیز به منظور رفع مشکلات ابتدای شهرک صنعتی شمس آباد برگزار شده که پس از اعلام به شورای ترافیک استان مورد بررسی قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: تصمیم بر آن شد که مشکلات ورودی شمس آباد به کمیته فنی بخش بازگشته و با نظر کارشناسان حمل و نقل و ترافیک و ش

#سید_مرتضی_کرمانی مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهرداری حسن آباد با اشاره به طرح های متعددی که از سوی شهرداری حسن اباد، شهرک صنعتی شمس آباد و ... انجام شده اظهار داشت: بررسی و نتیجه بر آن شد که دسترسی دوم به شهرک صنعتی شمس آباد با نظر کارشناسی کارشناسان ذیربط از جمله پلیس راه، حمل و نقل جاده ای، شهرداری و کارشناسان شهرک صنعتی انجام شود تا از طریق ایجاد دسترسی دوم به شهرک صنعتی شمس آباد و به تبع آن مشکل ترافیکی شمس آباد را کاهش خواهد داد و می توان گفت برای مدتی مشکلات ترافیکی شهرک صنعتی  کاهش خواهد یافت.

وی گفت: طرح های بلند مدت در قالب تقاطع های غیرهمسطح نیز ارایه شده که می بایست مصوب و در بودجه در نظر گرفته شود تا امکان اجرا در بلند مدت داشته باشد.

مديرعامل سازمان مديريت حمل و نقل و ترافيك شهرداري حسن آباد اذعان داشت: احداث پایانه مسافربری تاکسی که در حال حاضر دغدغه تاکسی داران و مردم است و بودجه آن در سال ۹۹ دیده شده و امیدواریم قطعا اجرایی شود.

وی با اشاره به مشکلات مالكان خودروهاي سنگين اظهار داشت: پارک کردن ماشین های سنگین در سطح شهر با درنظر گرفتن پارکینگ عمومی در ابتدای شهر و با مشارکت بخش خصوصی راحت تر خواهد شد و این پروژه در حال تکمیل می باشد که امیدواریم در آینده ای نه چندان دور مورد بهره برداری قرار گیرد.

کرمانی با بیان اینکه طرح احداث  مترو از طریق مکاتبات با استان و دستگاه های مربوطه در حال پیگیری است، اظهار داشت: موضوع در کمیته فنی شورای ترافیک استان مطرح و با کلیات آن موافقت شده است و قرار بر این است با اعلام آمادگی شهرداری و اختصاص امکانات در خصوص ایجاد و جانمایی ایستگاه  با نظر کارشناسان اقدام شود و در نهایت با پیگیری شورای شهر و شهردار شهر حسن آباد و مصوب کردن بودجه امکان احداث مترو فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به لزوم بهره گیری از پلیس راهبر در منطقه جهت حل معضلات ترافیکی افزود: تاکنون موافقت های لازم صورت گرفته و بناست که ساختمانی جهت استقرار پلیس راهبر و پس از آن دو دستگاه خودرو جهت حل مشکلات ترافیکی در سطح شهر در نظر گرفته شود تا ترافیک سطح شهر و شبانگاهی را رفع نماییم.

مديرعامل سازمان مديريت حمل و نقل و ترافيك شهرداري حسن آباد در خصوص اقدامات این سازمان در شهر حسن آباد گفت: اقدامات بی سابقه از قبیل نصب تابلو، خرید لوازم ترافیکی و احداث خیابان شهید حججی، اتصال بلوار امام به شهرک احمدیه ، احداث خط تاکسی تا مترو کهریزک، افتتاح ایستگاه تاکسی از ابتدای خیابان بسیج به شهرک بهشت، خط تاکسی به مسکن مهر البرز و گل نرگس و ... داشته باشیم.

وی با بیان اینکه ساماندهی سرویس مدارس در حال انجام است، تصریح کرد: باتوجه به تخصیص سوخت سهمیه ای سرویس مدارس حق افزایش کرایه ندارند .

کرمانی با اشاره به راه اندازی خط دو معاینه فنی خودرو اظهار کرد: با توجه به یک خطه بودن معاینه فنی و استقبال مردم خط دوم معاینه فنی نیزراه اندازی شد.

وی در ادامه تاکید کرد: افزایش نرخ کرایه تاکسی در حوزه تاکسیرانی، آژانس ها و ... به هیچ وجه قابل قبول نیست لذا شهروندان در صورت مشاهده کرایه خارج از عرف موارد را اعلام نمایند.

مديرعامل سازمان مديريت حمل و نقل و ترافيك شهرداري حسن آباد در پایان خاطر نشان کرد: در خصوص تغییر پلاک خودرو ها از حسن آباد به تهران مکاتباتی صورت گرفته و در نهایت با مخالفت سازمان تاکسیرانی و شهرداری تهران انجام نگرفت اما همچنان مجموعه شورای شهر و شهرداری پیگیر موضوع می باشند.ورای ترافیک محلی بررسی و به شورای ترافیک شهرستان منتقل شود که اخیرا نیز انجام شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1747633
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
120
854
2963
19155
23734
1747633

امروز: شنبه، 10 اسفند 1398