منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

لزوم خودداری شهروندان از ریختن پسماند و نخاله های ساختمانی و زباله در حاشیه معابر و زمینهای خالی

مدیر خدمات شهری شهرداری حسن آبادفشافویه  از لزوم همکاری شهروندان در زمینه زیباسازی منظر شهری و ممانعت از مشکلات زیست محیطی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر حسن آبادفشافویه؛ هلالی مدیر خدمات شهری شهرداری ضمن تاکیدبر لزوم خودداری شهروندان از ریختن زباله و نخاله‌های ساختمانی در حاشیه جاده‌ها ومجاورت ساختمان‌های مسکونی اظهار داشت یکی از مهم‌ترین معضلات شهرها با توسعه شهرنشینی و ساخت‌وسازها ریختن نخاله‌های ساختمانی در حاشیه جاده‌ها و زمین‌های خالی مجاورمناطق مسکونی است که مشکلات‌ زیادی را باعث گردیده است

وی در ادامه اظهار داشت؛ جمع‌آوری و سامان دادن به نخاله‌های ساختمانی زباله‌های رهاشده در زمین‌های خالی  به‌منظور آسایش شهروندان و جلوگیری از ایجاد حادثه و اثرات نامطلوب زیست‌محیطی در دستور کار خدمات شهری بوده  و تا پایان سال ادامه خواهد داشت .

هلالی گفت در جدیدترین اقدامی که درراستای ساماندهی نخاله‌های ساختمانی صورت گرفته بخش‌هایی از محله احمدیه، مسکن مهر البرز، و فرهنگیان که توسط افرادسودجووبا تخلیه ضایعات نخاله‌ها معضلاتی را فراروی شهروندان قرار داده بود با استفاده از را بند (نیوجرسی) مسدود گردید.

وی در پایان گفت: از شهروندان محترم خواهشمندیم در صورت مشاهده تخلیه هرگونه نخاله و ضایعات در اماکن ومعابرعمومی و...مراتب را با مشخصات خودروی متخلف به تلفن 137 گزارش نمایند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1746593
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
882
680
1923
18115
23734
1746593

امروز: پنج شنبه، 08 اسفند 1398