منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

گوشه ای ازاقدامات واحدتاسیسات شهرداری حسن آبادفشافویه

واحدتاسیسات شهرداری به‌عنوان یک بخش فنی تلاش می‌نماید با آماده‌سازی زیرساخت‌های شهری درزمینهٔ تأسیسات راه را برای خدمت‌رسانی دیگر واحدهای مجموعه شهرداری هموار سازد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر حسن آبادفشافویه: این واحد در طول ایام سال همواره به‌عنوان یک بخش فنی تلاش‌های بسیاری را به‌عنوان یک تیم فنی ممکن نموده است تا واحدهای دیگر بتوانند در امور خود به‌خوبی فعال باشند.

عمده فعالیت‌های واحدتاسیسات شهرداری حسن آبادفشافویه شامل تأمین روشنایی معابرومیادین شهروپارک ها و بوستان‌ها و نصب ریسه‌ها و چراغ‌های تزئینی و نگهداری از آن برای مناسبت‌های ملی و مذهبی و همچنین زیباسازی شهر را شامل می‌شود که توسط این واحد با جدیت دنبال می‌شود.

علاوه براین، نصب پایه چراغ‌های روشنایی درمعابرمختلف شهر همچون خیابان جانبازان، میدان جانباز، میدان شهدای مدافع حرم، بلوار شیخ کلینی (ره)، خیابان شهید حججی، خیابان‌های جنب مسکن مهر ارغوان و...توسط این واحد و همکاری واحد خدمات شهری و 137 به انجام رسید

اقدامات این واحددربخش زیباسازی، نورپردازی المان‌های شهری و نصب ریسه‌های رنگی و چراغ‌های تزئینی، تعویض و نصب چراغ تابلوهای ورودی شهر، نورپردازی پل‌ها در سطح شهروتعمیروبازسازی چراغ‌های تزئینی در سطح بلوارها رامی توان نام برد.

همچنین رفع نواقص برق ساختمان اداری و کلیه ساختمان‌ها وتاسیسات شهری نیز توسط این واحد به انجام رسیده و همچنان ادامه دارد...

از دیگر اقدامات این واحد می‌توان همکاری با سایر واحدها وادارات و ارگان‌های شهردربرگزاری مراسم‌های ملی و مذهبی، راه‌اندازی سیستم صوتی درراهپیمایی ها، نگهداری و تعویض و نصب خط تلفن و خطوط ارتباطی شهرداری وآتش نشانی تعمیروبازسازی ترانس‌ها و مدیریت در مصرف برق در ساعات پیک مصرف با راه‌اندازی ژنراتور، تعمیرونگهداری آب‌سردکن‌ها و آبخوری‌های سطح پارک‌ها ومعابرشهر، تعمیرونگهداری و تعویض چراغ‌های چشمک‌زن در سطح معابرشهر و...در ردیف دیگر فعالیت‌های این واحدمحصوب می شودکه با تلاش شبانه‌روزی نیروهای زحمت‌کش و همیشه آماده شاهد جلوه بصری زیبا و مطلوب درشهرهستیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1746543
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
832
680
1873
18065
23734
1746543

امروز: پنج شنبه، 08 اسفند 1398