منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

سرپرست آتش‌نشانی شهرداری حسن آبادفشافویه خبر داد

بیش از 3 هزار نفر آموزش‌های آتش‌نشانی را در سال جاری درشهرحسن آبادفشافویه فراگرفتند

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر حسن آبادفشافویه؛ سرپرست آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گفت آموزش‌های ایمنی، عمومی و آتش‌نشانی برای بیش از 3000 نفر از شهروندان و دانش آموزان و کارکنان ادارات شهر حسن آبادو بخش فشافویه در سال جاری به‌صورت تئوری و عملی برگزار شد.

 محبی افزود: همکاران بنده با حضور مستمر در مدارس وادارات، آموزشهای لازم را درزمینهٔ اصول ایمنی و ضرورت رعایت آن‌ها، علل ایجاد حوادث و سوانح، چگونگی مقابله با آتشسوزی در لحظات اولیه و نحوه استفاده از خاموش‌کننده‌های دستی برای آتش‌سوزی‌های مختلف همچنین ارائه موارد ایمنی جهت پیشگیری از وقوع حوادث را آموزش دادند.

ایشان در ادامه با تأکید بر اهمیت، ضرورت و مستمر بودن آموزشهای ضمن خدمت برای آتش‌نشانان اضافه کرد: دوره آموزش ضمن خدمت به‌طور مستمر در ساختمان آتش‌نشانی جهت آمادگی نیروهای این مجموعه برگزارمی شود.

وی در پایان گفت طی سال جاری اداره آموزش‌وپرورش، بیمه تأمین اجتماعی، اورژانس و بسیج خواهران دوره‌های آموزشی اصول ایمنی و ضرورت رعایت آنهاوآشنایی با انواع خاموش‌کننده‌ها را با حضور همکاران آتش‌نشان در این ادارات و ارگان‌ها گذراندند و این آمادگی راداریم که در ادارات و ارگان‌های دیگر نیز حضور یافته و مسائل ایمنی و آشنایی با انواع خاموش‌کننده‌ها رابصورت تئوری و عملی ارائه نماییم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1747647
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
134
854
2977
19169
23734
1747647

امروز: شنبه، 10 اسفند 1398