منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

حجت الاسلام شیخ میثم درگاهی مطرح کرد:


مردم تخلفات گران‌فروشی را به اطلاع مسئولان برسانند

امام جمعه فشافویه گفت: سیستم های نظارتی باید به کار خود بپردازند اما مانیز باید پس از دیدن تخلف و گرانی به مراجع ذی ربط اطلاع دهیم و از متصدیان نظارتی بخواهیم که در برخورد با تخلفات شایسته وارد عمل شوند

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه فشافویه حجت الاسلام شیخ میثم درگاهی، امام جمعه فشافویه در خطبه نماز جمعه این هفته با اشاره به حوادث اخیر اظهار داشت: این حوادث دارای ویژگی هایی است که می بایست از آن عبرت گرفت، قائله اخیر نسبت به موارد پیشین دارای تفاوت های اساسی است که نشان از سازماندهی شدن، هدفمند و سرعت آن توسط دشمنان دارد.

وی افزود: از ساعات ابتدایی پس از سهمیه بندی بنزین شاهد حمله به تاسیسات راهبردی عسلویه و ماهشهر بودیم که جزو شهرهای مهم و اقتصادی کشور می باشند و اولین خرابکاری ها در این دو شهر اتفاق افتاد.

امام جمعه فشافویه در ادامه گفت: در ادامه این خرابکاری ها حمله به بنادر مهم برای جلوگیری از واردات کالاهای اساسی، حمله به فروشگاه های زنجیره ای، هجوم به دستگاه های ارتباطی و مخابراتی، حمله به مراکز حساسی مانند زندان ها، فرمانداری ها، پایگاه پلیس، دفاتر امام جمعه و ... اتفاق افتاد.
وی تصریح کرد:اهانت آشکار و تعمدی به مقدسات اسلامی و خسارت به مردم و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم و امر اعتراض به گروه های مردمی از دیگر اقدامات سازمان یافته دشمنان بود.
درگاهی بیان کرد: کسی تردیدی در بحث هدفمند کردن یارانه ها ندارد و همگی حامی این موضوع هستیم اما معتقدیم که هدفمندی یارانه ها باید صحیح اجرا شود، لذا باید آمار صحیحی منتشر شود و زیر ساخت های اولیه آن در نظر گرفته شود.

وی اضافه کرد: ۶ سال است که مسئله افزایش قیمت بنزین مطرح بود و نمایندگان هیچ اقدامی در آن نداشتند اما در شرایط فعلی اعلام مخالفت میکردند.


امام جمعه فشافویه با بیان اینکه طرح افزایش قیمت بنزین عملی شده گفت: در حال حاضر باعملیاتی شدن طرح برای جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها همگی دستگاه ها باید کمک کنند تا از این اتفاق جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: سیستم های نظارتی باید به کار خود بپردازند اما مانیز باید پس از دیدن تخلف و گرانی به مراجع ذی ربط اطلاع دهیم و از متصدیان نظارتی بخواهیم که در برخورد با تخلفات شایسته وارد عمل شوند.
درگاهی با بیان اینکه نباید اجازه بدهیم افزایش قیمت بنزین،  باعث ایجاد تشنج در کشور شود، بیان کرد: چرا در این جنگ اقتصادی مردم باید دشواری و سختی بکشند و چرا دولتمردان در این مرحله همراه مردم نیستند، لازم است که کمی از بار مشکلات را مسئولین به دوش بکشند.
وی افزود: امروز همه کسانی که اعتراض به معیشت دارند،معتقدند که اگر امکانات کم است چرا فقط ما دچار کمبود هستیم و مسیولین در رفاه به سر می برند .

امام جمعه فشافویه اظهارداشت: گله مندی و اعتراض به مباحث معیشتی همواره وجود دارد اما اگر قرار بر این باشد که باعث ایجاد صدمه به انقلاب و اصل نظام شود، حرکت در آن اشتباه است و اگر باعث خوشحالی دشمن باشد باید در نطفه خفه شود.

#روابط_عمومی_و_تبلیغات
#ستادنمازجمعه_فشافویه                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1746598
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
887
680
1928
18120
23734
1746598

امروز: پنج شنبه، 08 اسفند 1398