منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

‍ حوزه خدمات شهری شهرداری حسن آبادفشافویه  به حالت آماده باش به سرمی برد


 معاون خدمات شهری شهرداری حسن آبادفشافویه با اشاره به بارش باران در این شهر، گفت: حوزه خدمات شهری با تمام امکانات و تجهیزات به حالت آماده باش درآمد.
نفری معاون خدمات شهرشهرداری گفت : با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش مناسب باران در این هفته،وبنا به تاکیدات دکترتاجیک شهردار محترم  ورئیس ستادمدیریت بحران ،نسبت به امادگی کامل شهرداری درمقابله با حوادث احتمالی ،نیروهای خدمات شهرداری در راستای جلوگیری از آب گرفتگی معابر تمهیدات و اقدامات لازم را صورت دادند.
وی افزود: با توجه بارش باران  اقدامات لازم جهت آبگرفتگی معابرصورت گرفت ودرزمان بارش کلیه نیروهای خدمات شهر ،اعم از نیروهای آتش نشانی ،137، رانندگان ماشین آلات سنگین وکلیه پرسنل خدمات شهری درسطح شهرمستقرشدند واقدام به رفع آب گرفتگی معابرنمودند.
وی افزود: باتوجه به اخطار سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی از اواخر هفته جاری به استان تمام نیروهای خدمات شهری این شهرداری تا اواسط هفته آینده نیزدر آماده باش کامل هستند.
وی اعلام کرد: کشیک نیروهای خدمات شهری در شهرداری تعیین شده و در صورت نیاز در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع آب گرفتگی اقدام خواهیم کرد.
معاونت خدمات شهری شهرداری از شهروندان بویژه کسبه درخواست کرد از ریختن زباله در جوی آب خوداری کنند، چرا که این زباله‌ها موجب مسدود شدن دریچه‌های خروجی آب  شده و موجب آب گرفتگی معابر می‌شود.
وی عنوان کرد: در صورت مشاهده هرگونه آبگرفتگی و انسداد معابر، موضوع را با سامانه ۱۳۷ شهرداری درمیان گذارند تا به سرعت نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1839232
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
223
820
1043
223
27848
1839232

امروز: دوشنبه، 12 خرداد 1399