منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

اولین و بزرگترین مانور شبانه در شهر حسن آباد فشافویه برگزار شد+ عکس


 با هماهنگی دکتر تاجیک شهردار حسن آباد فشافویه ورئیس ستادمدیریت بحران شهر ، اولین و بزرگترین مانور شبانه شهر حسن آباد فشافویه به منظور سنجش آمادگی دستگاههای اجرایی و با هدف امداد رسانی مطلوب و مقابله با حوادث و بلایای طبیعی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه ؛ محسن تاجیک شهردار حسن آباد فشافویه و رئیس  ستاد بحران شهرگفت؛  این مانور بزرگ فرصتی است برای توان آزمایی  کلیه ارگان های خدمات رسان در مواقع بحرانی .
وی از اهداف برگزاری این مانور را ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر نیروهای اجرایی و امداد رسان نظیر آتش نشانی، اورژانس ،  هلال احمر ، بخشداری ، پلیس راهور ، بسیج وسپاه ، نیروی انتظامی ، اداره راه و ترابری و ... در راستای آرامش‌ بخشی به شهروندان در حوادث مختلف دانست .
وی افزود برای اولین بار در مانور شبانه در شهر حسن آباد فشافویه با همکاری بسیار خوب دستگاه‌های اجرایی و با حضور مهندس امامی بخشدار فشافویه و رئیس ستاد مدیریت بحران بخش ، مهندس طورانی رئیس ستاد مدیریت بحران فرمانداری ویژه شهرستان ری در شب گذشته اتفاق افتاد.
ایشان ضمن تشکر و قدردانی از حضور به موقع نیروهای امدادی ، آمادگی هرچه بیشتر نیروهای امدادرسان رادرمواقع بحرانی  خواستار شد .
بر اساس این گزارش در شامگاه روز سه‌شنبه ۹ بهمن ‌ماه ، با هماهنگی شهردار حسن آباد فشافویه و رئیس ستاد مدیریت بحران شهر،  کلیه نیروهای امدادی و خدماتی اعم از نیروهای خدمات شهری ، آتش‌نشانی ، اورژانس ، هلال احمر ، بخشداری ، راه و ترابری ، اداره برق و مخابرات در ساعت ۹ شب در محل سالن جلسات ساختمان فرهنگی اجتماعی شهرداری با حضور بخشدار محترم و رئیس ستاد مدیریت بحران بخش، تورانی رئیس ستاد مدیریت بحران فرمانداری شهرستان ری تشکیل جلسه داده و بر اساس سناریوی از پیش تعیین شده با فرماندهی واحد ، ابتدا کلیه نیروها با تجهیزات کامل جهت مقابله با بارش برف در میدان قائم (عج) در ورودی  شهر حضور یافتند و میزان آمادگی نیروها و تجهیزات توسط مسئولین مورد بررسی قرار گرفت .
درادامه  کلیه نیروها ،  در نقاط حادثه فرضی در محل های از پیش تعین شده  حضور و آمادگی نیروهای ادارات خدمات رسان در شهر در مواقع بحرانی مورد بررسی قرار گرفت .
در پایان کلیه نیروها در محل قلعه نو حاضر شدند و نیروهای آتش‌نشانی و امداد و نجات ، عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات  رابه نمایش گذاشته وآمادگی خود را در مواقع بحرانی اعلام نمودند.
در پایان مهندس امامی بخشدار فشافویه  : ضمن ابراز خرسندی ورضایت از موفقیت آمیز بودن این مانور ،  از کلیه نیروهای حاضر در مانور شبانه تشکر و قدردانی نمود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1578453
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
197
481
1833
3447
17601
1578453

امروز: چهارشنبه، 02 مرداد 1398