منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

بازدید از پروژه های عمرانی شهر حسن آباد فشافویه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر به منظور پیگیری و نظارت بر روند اجرای پروژه‌ها و بررسی موانع و مشکلات احتمالی اجرای پروژه‌ها؛ عصر روز سه‌شنبه دوم بهمن ماه سال جاری :  دکتر تاجیک شهردار حسن آباد فشافویه به همراه حسن ایلانلو رئیس کمیسیون برنامه و بودجه،  محسن حسینی رئیس کمیسیون حقوقی ،علیرضا شیدوش رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر و چند تن از معاونین و مدیران واحدها از پروژه های در حال اجرای شهرداری بازدید و از نزدیک روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها را مورد بررسی قرار دادند .

در این بازدید شهردار حسن آباد فشافویه ضمن تشکر و قدردانی از عوامل اجرایی پروژه ها اعم از پیمانکار و مسئولین شهرداری خواستار اجرای پروژه ها طی یک برنامه زمانبندی مشخص ومطلوب شد و ضمن تاکید بر رعایت برنامه زمانبندی و رفع موانع اجرایی خواستار افزایش سرعت اجرایی ،  رعایت کیفیت دراجرای پروژه ها شدند.

در این بازدید مسئول فنی عمرانی شهرداری در محل پروژه ها،از نحوه اجرا و سایر جزئیات اجرایی پروژه و ...گزارش ارائه نمود.

حسن ایلانلو :رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهرداری در این بازدید گفت: اعضای شورای اسلامی شهر ضمن پشتیبانی از اقدامات شهرداری در زمینه های عمرانی فرهنگی ورزشی و... تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با حضور مستمر وپیگیری مداوم ، هر چه سریعتر برنامه های پیش روی شهرداری و شورای شورا که نقش بسزایی در آبادانی شهر دارند،به نتیجه مطلوب برسند .

ایشان در پایان تأکید کرد: هدف عمده شهرداری و شورای اسلامی شهر ایجاد رفاه آسایش و آرامش برای شهروندان است .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1578517
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
261
481
1897
3511
17601
1578517

امروز: چهارشنبه، 02 مرداد 1398