منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

‍ آتش سوزی مغازه فست فود با تلاش آتش ‌نشانان شهرداری حسن آبادفشافویه مهار شد

‍  آتش سوزی مغازه فست فود با تلاش آتش ‌نشانان شهرداری حسن آبادفشافویه مهار شد

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری حسن آباد  از اطفا حریق مغازه فست فودواقع درمحله کنارگرد خبرداد
به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ، محبی مسئول آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری حسن آبادفشافویه گفت: حریق مغازه فست فود در محله کنارگرد با تلاش آتش‌نشانان اطفای و از سرایت آتش به ساختمان های مجاور جلوگیری شد.
محبی در تشریح جزییات این حادثه اظهار کرد: طی تماس تلفنی با سامانه 125آتش نشانی از آتش سوزی در یک باب مغازه فست فود واقع در بلوارامام خمینی (ره)  محله کنارگرد  خبر داده شد که بی درنگ نیروهای آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند..
وی با اشاره به حضور به موقع آتش نشانان در محل حادثه افزود: پس از رسیدن به محل مشاهده شد ،این مغازه طعمه حریق شده و شعله های آتش و دود به سرعت در حال گسترش و سرایت به اطراف می باشد.
محبی یادآور شد: آتش نشانان با سرعت عمل و استفاده از تجهیزات تنفسی و اطفای حریق در کمترین زمان ممکن خود را به کانون حریق رساندند و نسبت به اطفای حریق، تخلیه دود و ایمن سازی محل حادثه اقدامات لازم را به عمل آوردند.
وی ادامه داد: حضور به موقع آتش نشانان موجب شد تا علیرغم وجود مقادیری از مواد پلاستیکی و قابل اشتعال در این قسمت، حریق در همان لحظات اولیه اطفای شود و از گسترش حریق و سرایت شعله های آتش به سایر قسمت ‌ها و بروز خسارات بیشتر جلوگیری به عمل آید.
محبی در پایان یادآور شد: خوشبختانه در این آتش سوزی به هیچ کس صدمه ای نرسید و آتش نشانان پس از تهیه گزارش و ایمن سازی کامل محل با تحویل صحنه حادثه به مالک ماموریت خود را به پایان رساندند.
علت آتش سوزی داغ شدن بیش از حدروغن فراعلام شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1578405
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
149
481
1785
3399
17601
1578405

امروز: چهارشنبه، 02 مرداد 1398