منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

آموزش آتشنشانی و خدمات ایمنی در مدارس شهر حسن آباد فشافویه

به گزارش روابط عمومی و به نقل از محبی مسئول آتش نشانی شهرداری حسن آباد فشافویه : آموزش پیشگیری و اطفا حریق و پوشش حوادث در مدارس یکی از اهداف کلان آموزشی است که واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری حسن آباد فشافویه در جهت انجام آن برنامه ریز ی و فعالیت می کند و همچنین تمهیدات و برنامه های واحد آتش نشانی برای پیشگیری از بروز حوادث و رعایت نکات ایمنی است. با توجه به اینکه مدرسه خانه دوم دانش آموزان است و بسیاری از وقت دانش آموزان در مدرسه سپری می شود. در دوران تحصیل در مدرسه و پس از ترک منزل و حرکت به سوی مدرسه دانش آموزان همواره در معرض خطرات متفاوتی قرار دارند.

در زمینه افزایش سطح ایمنی شهروندان و پیشگیری از حوادث، واحد آموزش و پیشگیری آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری حسن آباد فشافویه اقدام به آموزش دانش آموزان مقاطع ابتدایی در محل مدارس می نمایند.

آموزش اصول ایمنی آتش نشانی در مدارس به منظور آمادگی دانش آموزان هنگام مقابله با بحران‌های طبیعی و حوادث غیرمترقبه در مدارس انجام می شود. شهروندان می‌توانند از کارشناسان آتش‌نشانی برای آموزش بهره ببرند و توصیه هایی را در مورد جلوگیری از حوادث، نکات ایمنی و اطفا حریق و موارد دیگر را بیاموزند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1597372
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
338
924
1262
14784
7582
1597372

امروز: دوشنبه، 28 مرداد 1398