منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

استقبال شهرداری حسن آباد فشافویه از ماه مهر و سال تحصیلی جدید

درآستانه ماه مهر و فصل بازگشایی مدارس فعالیت های مختلفی با هدف ایجاد نشاط و فضای مطلوب برای دانش آموزان توسط حوزه های مختلف شهرداری درحال انجام است .

به گزارش روابط عمومی شهرداری حسن آباد فشافویه : نفری معاونت خدمات شهر شهرداری اظهارداشت ؛از ابتدای شهریور ماه طرح آماده سازی سازی مدارس با هماهنگی آموزش و پرورش فشافویه با هدف ایجاد نشاط و فضای مناسب و مطلوب برای دانش آموزان آغاز و همچنان ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد ؛ طبق برنامه ریزی های انجام شده و براساس هماهنگی های صورت گرفته فعالیت هایی از قبیل پاکسازی معابر و خیابان های اطراف مدارس ،نصب علائم ترافیکی ،بهسازی و لکه گیری معابر شهر ، شستشو  و نظافت کامل محوطه مدارس  به انجام رسید و رنگ آمیزی خطوط عابر پیاده در جلوی مدارس شهر ،نصب بنرهای تبریک سال تحصیلی جدید درسطح شهر و مدارس از دیگربرنامه های شهرداری در طرح استقبال از ماه مهر است .

وی درپایان ضمن تاکید به نقش خدمات ارائه شده در بهبود سیمای شهری ،فضای داخلی مدارس و...این اقدامات را موثر برشمرد و افزود از نتایج مهم این طرح، ایجاد روحیه شاد در دانش آموزان و خاطرات خوش در آغازین روز مدرسه می باشد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1597628
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
594
924
1518
15040
7582
1597628

امروز: دوشنبه، 28 مرداد 1398