منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

پنجمین جلسه شهرداروریاست واعضای شورای اسلامی شهر با معتمدین محله ها 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پنجمین جلسه هم اندیشی  ، با هدف ارئه طرح و راهکار و بررسی مشکلات هر محله ،درسالن فرهنگی اجتماعی شهرداری و با حضور شهردار ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و تعدادی از مسئولین واحدهای شهرداری درساختمان فرهنگی اجتماعی شهرداری برگزارشد.

درابتدای این جلسه ،شیدوش مسئول کمسیون فرهنگی اجتماعی شهرداری به ارائه گزارشی از اقدامات فرهنگی در 9 ماه گذشته پرداخت .

دکتر تاجیک شهردار ضمن خیرمقدم  و قدردانی از حضور معتمدین محله ها و مساجد شهر گزارشی از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر طی 9 ماه گذشته ارائه نمود و بیان کرد ما بر سرقولمان براساس وعده هایی که شهرداری و شوراس اسلامی به شهروندان داده هستیم و تمام تلاش ما این است که این وعده ها هرچه سریعتر تحقق یابد .

زندی رئیس شورای اسلامی شهر نیز ضمن تشکر و قدردانی از نمایندگان محله ها و مساجد  گزارشی از اقدامات و پیگیری های شورای اسلامی شهر در خصوص مطالبات و خواسته های بحق شهروندان پرداخت ودرادامه برنامه های پیش روی شهرداری و شورای اسلامی شهر را تشریح نمود .

درادامه معتمدین محلات درخواست ها و مشکلات محله های خود را مطرح وشهردار و ریاست واعضای شورای اسلامی شهر راه کارهای لازم رادرخصوص رفع مشکلات مطروحه درهر محله بیان نمودند .و درپایان شهردار نیز ضمن بررسی خواسته ها و مشکلاتی که درحوزه های مختلف شهرداری بوده ،دستورات لازم را به معاونین و مسئولین حوزه های مرتبط صادر نمود .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1541194
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
540
566
3618
19817
29121
1541194

امروز: جمعه، 06 ارديبهشت 1398