منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

رونمایی از نماد دشت طلایی ری در ورودی شهر حسن آباد فشافویه

ازالمان خوشه گندم، نماد دشت طلایی ری در ورودی شهرحسن آباد فشافویه  رونمایی شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه : از اولویت های مدیریت شهری جدید ساماندهی مبادی ورودی شهر بوده و با توجه به درخواست شهروندان دردیدارهای مردمی تحقق این وعده ها دردستور کارشهرداری قرار گرفت .

دراین راستا یکی از اقدامات شهرداری ساماندهی ورودی شهر سمت پلیس راه بوده که در بدو ورود به شهر با منظر نامناسب که درشان مردم نبوده روبرو می شدیم .

شهرداری با اولویت ایجاد فضای بصری مناسب دراین قسمت از ورودی شهر اقدام به توسعه فضای سبز با  کاشت انواع درختچه و گل وگیاه نمود و درادامه در راستای زیباسازی نسبت به رنگ آمیزی تیرهای روشنایی و تعویض لامپ های سوخته و همچنین نصب چراغ های تزئینی اقدام نمود.

همچنین با توجه به اینکه فشافویه در زمان های نه چندان دور با وجود آب فراوان و کشاورزی پررونق قطب کشاورزی استان تهران معروف ،و از لحاظ تولید گندم درسطح اول و به عنوان دشت طلایی ری معروف بوده بنا به دستور شهردار ، المان خوشه گندم به عنوان نماد دشت طلایی ری دراین ورودی شهر نصب و رونمایی شد .

قابل ذکراست در چند ماه اخیر درراستای زیباسازی منظر شهری و هویت بخشی به شهرحسن آباد فشافویه ،المان شهدای مدافع حرم در میدان شهدای مدافع حرم ،مجسمه مرد کهنسال در پارک امام رضا (ع) ،مجسمه ساربان با شتر در ورودی  کاروانسرای محله کنارگرد ، مجسمه های اسب در میدان شهدای فشافویه ،المان قلم در بلوارامام رضا (ع) و چند المان دیگر در سایر نقاط شهر نصب و رونمایی شد.  

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1550695
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
669
447
1116
6704
22614
1550695

امروز: دوشنبه، 30 ارديبهشت 1398