منوی اصلی

پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

طراحی  و نصب علائم ترافیکی درشهرحسن آباد فشافویه 

واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری حسن آباد فشافویه ازطراحی و نصب علائم ترافیکی در شهر خبر داد؛

به گزارش روابط عمومی شهرداری حسن آبادفشافویه : سیدمرتضی کرمانی مسئول حمل و نقل و ترافیک گفت:درراستای بهبود منظر و سیمای شهری و به منظورایمن سازی معابرشهر و با توجه به اینکه شهرحسن آبادفشافویه مسیراصلی و ترانزیت کالا از شهرهای جنوبی کشور به مرکز می باشد واین مهم می طلبد که نگاه ویژه ای به امر ساماندهی علائم ترافیکی درشهر علی الخصوص بلواراصلی شهر داشته باشیم ،این شهرداری درراستای استاندارد سازی و ایمن سازی و بهبود عبور و مرور با هماهنگی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی اقدام به نصب علائم هشدار دهنده در نقاط مختلف شهر نمود .

وی با بیان اینکه بسیاری از تابلوها و علائم ترافیکی و سرعت گیرهادرشهر به دلیل فرسودگی نیاز به بازسازی داشته، دراین راستا نیز اقدام شد و علائم ترافیکی از حدفاصل میدان شهداءتا میدان قائم تعمیر و بازسازی و تابلوهای جدید نیز نصب گردید .

کرمانی گفت :بعضی از نقاط شهر نیازبه نصب سرعت گیرجدید بوده که بعدازانجام کار کارشناسی و بعد ازجانمایی سرعت گیر نصب شد. 

وی درادامه از تعمیر و نصب چراغ های خطر در شهرخبر داد وگفت دراین راستا نیز با همکاری واحد تاسیسات شهری کلیه چراغ های خطر تعمیر و بازسازی شد.

ایشان درپایان اشاره ای به جانمایی مسیرتردد معلولان وسالمندان کرد و گفت درهمین راستا نیز بنا درخواست شهروندان و به دستورشهردار،دو نقطه ازبلواراصلی شهر مسیرتردد معلولین درنظرگرفته وبا طراحی اجرای این پروژه معلولان وافرادسالمند جهت عبورازعرض بلواراصلی شهربا آرامش خاطر بهتری می توانند عبورکند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1550637
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
611
447
1058
6646
22614
1550637

امروز: دوشنبه، 30 ارديبهشت 1398