پیوندها

president

سازمان همیاری شهرداریها

امور ایثارگران استان تهران

ورود کاربران

پیام تبریک شهردارحسن آبادفشافویه به مناسبت فرارسیدن عیدنوروز

 

به گزارش واحد روابط عمومي، دکترتاجیک شهردارحسن آبادفشافویه؛ طي پيامي عيد نوروز را به شهروندان حسن آبادفشافویه تبريک گفت. 

متن پيام به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

 به نا م آنکه هم یاد است و هم یادگار، به نازش می دار تا وقت دیدار

آمده نوروز هم از بامداد             آمدنش فرخ و فرخنده باد 

نوروز، نماد خيزش و حيات مجدد و شروع دوباره در مرتبه‌اي بالاتر و والاتر است، فرصت مغتنمي است تا در طليعه‌ روح‌ بخش بهار که بازنده شدن دوباره طبیعت همراه است، با صميمانه‌ ترين کلام بهار و نوروز باستاني را تبريک و تهنيت عرض نمايم.

نوروز موسم نزديکي و پيوند دلها و آرزوها است فرصت مناسبي است تا با يکديگر عهد و پيمان ببنديم که تا رسيدن به توسعه همه جانبه و تحقق يک زندگي توأم با معنويت، آرامش و اميد، لحظه‌اي از تلاش و کوشش دست برنداريم. در آغاز سال جديد آرزوي ما براي همه شهروندان عزيزحسن آبادفشافویه، زندگي در شهري اخلاقي، زيبا، ايمن، شاد، آباد و توسعه يافته، نه از جنس رويا و شعار بلکه اهدافی به دقت برنامه ريزي شده که در سال جديد با قاطعيت و پشتکار و مشارکت شهروندان در جهت تحقق آنها تلاش خواهيم کرد.

  در اين عيد سعيد باستاني با اميد به فردايي بهتر و بهاري پربارتر، بر آستان آفريدگار يگانه سر به سجده شکر مي گذاريم و فروتنانه از او طلب مي کنيم که :"يا مقلب القلوب و الابصار ، يا مدبر الليل و النهار ، يا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الي احسن الحال."

تاجیک 

شهردارحسن آبادفشافویه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

93

تماس با شهردار

photo 2017 12 12 16 34 43

تصویر روز

بدون تصویر

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

1368296
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
428
747
2316
13502
23362
1368296

امروز: چهارشنبه، 28 شهریور 1397